Cambler

2 - w - 1 korzyści: leczeniu depresji, zaburzeń erekcji pokonać

Zaburzenia erekcji (ED) i depresja są często nieszczęśliwe Bedfellows. Problemy seksualne są objawem depresji. Są również częstym efektem ubocznym stosowania leków przeciwdepresyjnych. W sumie około 30 procent twierdzi, że mężczyźni z depresją mają problemy z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji.

Ale jeśli jesteś człowiekiem z depresją, nie musisz zaakceptować życia z zaburzeniami erekcji. Istnieją kroki można podjąć w celu rozwiązania problemu i odzyskać satysfakcjonujące życie seksualne.

Link do depresji

Depresja to więcej niż przechodzącej niebieskim nastroju. To długotrwała choroba, która wpływa na uczucia, myśli i zachowania. Jest również częstym zaburzeniem, uderzając ponad 6 milionów ludzi w Europie każdego roku.

Jedną cechą depresji jest utrata zainteresowania rzeczy, które kiedyś były bardzo zadowoleni, w tym płeć. Sama depresja może powodować zaburzenia erekcji. Lub, gdy zaburzenia erekcji ma fizycznej przyczyny, depresja może było jeszcze gorzej.

Depresja może prowadzić do zaburzeń erekcji, ale odwrót. Dla niektórych ludzi, stres spowodowany przez problemy seksualne mogą pogorszyć bieżącą walkę z depresją i ruszył nowy. To błędne koło, a pierwszym krokiem w kierunku wyśmienitej jest szukać profesjonalnej pomocy dla obu chorób.

Link do leków przeciwdepresyjnych

Jest jeden haczyk, choć: Wiele leki przeciwdepresyjne-leki stosowane w leczeniu depresji, może powodować zaburzenia erekcji jako efekt uboczny. Jeśli wystąpi ten problem, nie należy przerywać przyjmowania leku przeciwdepresyjnego. Zamiast rozmawiać z lekarzem na temat możliwych rozwiązań. Zmniejszenie dawki lub przejście na inny lek przeciwdepresyjny może pomóc. W niektórych przypadkach, drugi lek może być dodane do planu leczenia. Niektóre badania wykazały poprawę podczas dodawania:

  • Bupropion (Wellbutrin)-lek przeciwdepresyjny, który działa inaczej niż inne i może zrównoważyć skutków ubocznych seksualne

  • Leki do leczenia zaburzeń erekcji

Prawdziwi mężczyźni nie dostać depresji

Depresja nie jest skaza charakteru lub oznaką słabości. To nie jest też ulotne nastroje, które można po prostu chcą z dala. Jest to poważna choroba, który może siać spustoszenie w życiu osobistym. Nieleczony, może on SAP energii i sprawiają, że trudno jeść, spać i pracować.

Dlatego szukają leczenia depresji jest tak ważna, a leki przeciwdepresyjne są jedną z głównych opcji leczenia. Seksualne działania niepożądane mogą być niepokojące. Ale, przez pracę z lekarzem, można nimi zarządzać i jeszcze dostać depresji pod kontrolą.