Cambler

Depresja i zaburzenia erekcji

Leczeniu depresji, zaburzeń erekcji pokonać

Zaburzenia erekcji (ED) i depresja są często nieszczęśliwe Bedfellows. Problemy seksualne są objawem depresji. Są również częstym efektem ubocznym stosowania leków przeciwdepresyjnych. Dowiedz się więcej o sposobach pokonać depresję ›

Jak twój umysł może powodować zaburzenia erekcji

Czynniki psychologiczne przyczyną zaburzeń erekcji w około 10% do 20% przypadków. W takich okolicznościach, pacjent powiedział, że psychogenne zaburzenia erekcji. Stres, problemy w związku, lub choroby psychiczne może zaburzać sygnały z mózgu, które wywołałyby łańcuch wydarzeń biologicznych potrzebnych do erekcji. Często, podstawowym problemem jest niepokój lub depresja. Jedno z badań wykazało, że zaburzenia erekcji to prawie dwa razy częściej u mężczyzn z depresją jest wśród tych, którzy nie są w depresji. Inne przyczyny to stres, poczucie winy, niskie poczucie własnej wartości i strach przed porażką seksualną.

Dowiedz się więcej na temat zaburzeń erekcji, a także czynników psychologicznych ›

Za pomocą leków doustnych w leczeniu zaburzeń erekcji

Receptę leki doustne są często bardzo skuteczne w leczeniu zaburzeń erekcji. Ale ludzie z pewnymi problemami zdrowotnymi lub którzy są niektóre inne leki nie powinny ich używać. Oraz wszystkie leki mogą powodować działania uboczne. Porozmawiaj z lekarzem o tym, czy zaburzenia erekcji doustnie lek jest dla Ciebie, a ryzyko i korzyści wynikające z leczenia.

Dowiedz się, jakie leki mogą być dla Ciebie ›