Cambler

Oceny zaburzeń erekcji

Wielu mężczyzn czuje się zakłopotany, aby porozmawiać z lekarzem na temat zaburzeń erekcji. To częsty problem może być leczona, ale tylko wtedy, gdy lekarz o tym wie. Lekarz może zadać pytania na temat zaburzeń erekcji. Czy jesteś zapytał, czy nie, należy poinformować o tym lekarza, który może coś pomóc lekarz zrozumieć problem. Lekarz może zrobić egzamin i może przeprowadzić kilka testów, które pomogą znaleźć przyczynę swojej zaburzeń erekcji.

Prosty egzamin

Egzamin medyczny lekarz może pomóc zrozumieć, co jest przyczyną problemu. zaburzenia erekcji jest czasami pierwszym objawem innego problemu zdrowotnego, więc lekarz może sprawdzić ogólny stan zdrowia. On lub ona może również zbadać penisa, moszny i jąder. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych leków, w tym ustalone i ponad-the-counter leków, jak również wszelkich ziół lub suplementów.

Może masz jakieś testy

Lekarz może zalecić niektóre lub wszystkie z tych testów:

  • Badania krwi zmierzyć poziom hormonów i lipidów (substancji tłuszczowych we krwi, w tym cholesterolu ). Inne testy sprawdzić cukrzycy lub pomóc pokazują stan swoich wątroby, nerek i prostaty.

  • Badania przepływu krwi sprawdzić, jak dobrze ruchy krwi przez penisa.

  • Odbytnicy egzamin sprawdza dla powiększonej prostaty, gruczołu. Powiększona prostata i zaburzenia erekcji zostały połączone w ostatnich badaniach.

  • Dodatkowe badania sprawdzić innych chorób, które ograniczają swoją zdolność do współżycia.

Twój plan leczenia

W oparciu o to, co mówisz i co każdy egzamin pokazuje, lekarz zaleci plan leczenia. Pierwszy etap może być próba dysfunkcja erekcji leków, ponieważ przyczyniają się one większość ludzi. Jeśli nie pomoże, lekarz może zaproponować inne rodzaje leczenia. Może ty i twój partner też chce, aby omówić, które opcje będą działać najlepiej w relacji. Leczenie może obejmować zajęcie się przyczyną problemów zdrowotnych, takich jak obniżenie poziomu cholesterolu. I doradztwo mogą być zalecane, aby porozmawiać o podstawowych kwestiach emocjonalnych.