Cambler

Wewnątrz mózgu nastolatków

Nie ma znaczenia, w jaki sposób inteligentny nastolatek jest albo jak on lub ona strzelił na SAT lub ACT. Dobry wyrok nie jest czymś, co on lub ona excel w, przynajmniej jeszcze nie.

Racjonalna część mózgu nastolatka nie jest w pełni rozwinięty i nie będzie do czasu, gdy ma 25 lat lub więcej.

W rzeczywistości, ostatnie badania wykazały, dorosłych i nastolatków mózgi działają inaczej. Dorosłych, że z kory przedczołowej, racjonalnego części mózgu, ale nastolatki przetwarzać informacje z ciała migdałowatego, część emocjonalną. I to jest kora przedczołowa, która odpowiada sytuacji z dobrej oceny i świadomość długoterminowych skutków.

Połączenia między emocjonalnej części mózgu i centrum decyzyjne w rozwoju nastolatków mózg. To dlatego, kiedy oni byli pod wpływem przytłaczającego wejścia emocjonalnego Nastolatki nie potrafią wyjaśnić później, co myślą, bo nie myśleli tak jak oni uczucie.

Co jest rodzic zrobić?

  • Nigdy nie zapominaj, że jesteś najważniejszym wzorem dzieci mają. Oczywiście, ich przyjaciele są dla nich ważne, ale, jak się zachowywać i spełniać swoje obowiązki będą mieć głęboki i długotrwały wpływ na dzieci.

  • Pomóc dzieciom połączyć impulsywne myślenie o faktach, omawiając z nimi możliwe konsekwencje swoich działań. W ten sposób pomaga ich mózgi, aby te połączenia i może podłączyć swoje mózgi częściej robić ten link.

  • Przypominamy dzieciom, że są one odporne i właściwy. Bo są tak skupieni w tej chwili młodzież mają problemy z widzeniem mogą odgrywać rolę w zmianie złych sytuacjach. Przypominając im o przypadkach w przeszłości myślał byłyby katastrofalne, ale okazało się dla najlepiej może pomóc.

  • Zapoznać się z rzeczy, które są ważne dla nastolatków. To nie znaczy, trzeba lubić muzykę hip-hop, ale wykazują zainteresowanie rzeczy są one zaangażowane w pokazuje im, że są dla Ciebie ważne.

  • Zapytaj nastolatków, jeśli chcą, aby reagować, gdy przychodzą do ciebie z problemami lub jeśli po prostu chcesz, aby słuchać.

Rodzice mają tendencję, aby przejść się z radą, próbując rozwiązać problem lub miejsce winy. Ale może to zrobić nastolatki rzadziej być otwarte z rodzicami w przyszłości. Chcesz, aby to emocjonalnie bezpieczne i łatwo im przyjść do ciebie, więc możesz być częścią ich życia.

Oznaki kłopotów

Jest to normalne dla nastolatków, aby być w dół lub z rodzaju na dwa lub trzy dni, ale jeśli widzisz znaczącą nastroju lub zmiany zachowań, które trwają dłużej niż dwa tygodnie, może to oznaczać coś innego się dzieje, takie jak depresja.

Jeśli uważasz, że nastolatka może być w depresji, niezwłocznie zasięgnąć profesjonalnej obróbce dla młodzieńca. Depresja jest poważnym i, jeśli nie jest leczone, może stanowić zagrożenie dla życia.

Nastolatki potrzebują wskazówek swoich rodziców, nawet jeśli uważają, że nie. Zrozumienie ich rozwój może pomóc wspierać ich w usamodzielnieniu, odpowiedzialnych dorosłych.