Cambler

Strzałów grypy wezwał dla małych dzieci

Każdy upadek, słychać, że grypa zagraża osoby starsze i ludzie z przewlekłymi dolegliwościami.

Większość lata, to prawda, że ​​śmiertelność z pików grypie w tych starszych niż 65 lat, a tempo pobyt w szpitalu jest najwyższa w osób w wieku 85 i starszych. Ale dzieci młodszych niż 2 lata mają więcej ciężkich powikłań grypy sezonowej i może wymagać hospitalizacji. Według CDC, około 20.000 dzieci poniżej 5 hospitalizowanych każdego roku z powodu powikłań grypy.

Zrób to w ciągu roku

Według CDC, dzieci od wieku 6 miesięcy i 19 lat powinny być szczepione przeciwko grypie raz w roku.

CDC mówi dzieci młodsze niż 8, które są szczepione po raz pierwszy powinien dostać dwie pełne dawki szczepionki, w odstępach jednego miesiąca, aby być w pełni zaszczepione. CDC nie zaleca, aby u dzieci młodszych niż 6 miesięcy otrzymać szczepionkę. Spray do nosa szczepionka dostępna jest również dla dzieci starszych niż 2.

Zalecany dla kobiet w ciąży

Lekarze zalecają szczepionka przeciw grypie dla kobiet w ciąży, też. Kobiety w ciąży, którzy się na grypę są na ryzyko poważnej choroby, a także powikłań ciąży. I coraz grypie pomoże chronić noworodka, jak również, w wieku do 6 miesięcy. Szczepionka przeciw grypie są zalecane dla matek karmiących piersią.

Szczepienia chronią nie tylko osoby coraz strzał. Dla niemowląt w wieku poniżej 6 miesięcy, wszyscy dorośli, którzy przychodzą w kontakcie z dzieckiem powinny być szczepione tak grypa nie rozprzestrzeniła się na dziecko.

Następnie, w czasie sezonu grypowego, utrzymać dziecko w domu, z dala od tłumów, dzieci rodzeństwa, innych niż i miejscach publicznych.

Dziecko z grypą może prowadzić temperaturę, czasami tak wysokie, jak 105 stopni F wykonane doodbytniczo. Gorączka od 106.5 stopni F jest poważne zagrożenie zdrowia.

U dzieci młodszych niż 3 miesiące, gorączka 100,4 stopni F lub wyższa doodbytniczo może być oznaką poważnej choroby. Jeśli masz pytania na temat grypy lub dziecka gorączka, należy skontaktować się z lekarzem.