Cambler

Wymioty

Co wymiotuje?

Wymioty, znany również jako wymioty i wymiotuje, jest mocny wyrzut treści żołądka jest. Wymioty objawem wielu różnych łagodnych do poważnych chorób, zaburzeń i chorób. Występuje on na wszystkich grup wiekowych i populacji i może być lub może nie wystąpić nudności.

W zależności od przyczyny, wymioty mogą rozpocząć się nagle znika szybko, jak w przypadku zatrucia alkoholem. Wymioty mogą powtarzać się w ciągu dni, tygodni lub miesięcy, takie jak wymioty z powodu choroby rano lub zapalenia trzustki.

Wymioty mogą być objawem zaburzenia układu pokarmowego, a także zaburzenia z innych układów ciała.

Wymioty, że jest związany z urazem głowy, wymioty krwi, zawroty głowy, osłabienie lub zmiany w poziomie świadomości może być objawem choroby potencjalnie poważne, zagrażające życiu. Zadzwoń pod numer 911, jeśli ty lub ktoś jesteś z doświadczeń którykolwiek z tych objawów.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić wymioty?

Wymioty mogą wystąpić inne objawy w zależności od choroby podstawowej, zaburzenia lub choroby. Objawy, które często wpływają na układ pokarmowy może również dotyczyć innych układów organizmu.... Czytaj więcej o wymioty, objawy

PRZYCZYNY

Co powoduje wymioty?

Choroby, które są znane powodować wymiotów obejmują zakażenie, zatrucie, zdrowie psychiczne, choroby, nowotworu (rak), zapalenie, uraz, niedrożność i innych nieprawidłowych procesów w obrębie układu pokarmowego, układu nerwowego, układu rozrodczego, układu krążenia lub układu hormonalnego.... Czytaj więcej o wymioty przyczyny

Więcej artykułów