Cambler

Przedstawiamy butelkę

Jeśli dziecko ma być karmione butelką podczas twojej nieobecności, wprowadzenie butelki przed powrotem do pracy. Najlepiej jest karmić dziecko wyłącznie dla pierwszych trzech do czterech tygodni, jednak. Pozwala to ciało matki do stworzenia produkcji mleka przed rozłąki z dzieckiem, i to pomaga uniknąć "sutek nieporozumień" między piersiami i sztucznym sutek. Wprowadzenie butelki do karmienia substytutu lub uzupełniających do czterech tygodni przed Stwierdzono również przyczynić się do zmniejszenia produkcji mleka.

Jak można wprowadzić butelkę w ramach przygotowań do powrotu do pracy może zależeć od długości urlopu macierzyńskiego. Jeśli musisz wrócić do pracy w ciągu czterech do ośmiu tygodni od porodu, rozpocząć dodając butelkę swojego pokarmu o jeden lub dwa tygodnie wcześniej. Wybierz karmienia, kiedy może normalnie być z dala od dziecka i tylko dostarczyć butelkę do niego / niej w tym czasie. To może pomóc dziecku łatwiej dostosować się do zmian, jak to stało się częścią jego / jej regularnych rutynowych. Jednakże, możesz ograniczyć ilość w butelce, więc dziecko będzie gotowe do karmienia piersią w ciągu dwóch do trzech godzin.

Na dłuższy urlop macierzyński, możesz wprowadzić butelkę z mlekiem przez osiem do 10 tygodni, ale nie ma potrzeby, aby zaoferować je codziennie lub w czasie, gdy będziesz z dala w pracy. To może poczekać, aż jeden lub dwa tygodnie przed powrotem do pracy.

Niektóre dzieci nie weźmie butelkę z matką. Może okazać się konieczne, aby mieć ojca dziecka, lub ktoś inny, dać mu / jej butelkę. Pomoże to również dziecko dostosuje się do kogoś innego niż matka świadczącej karmienia. Ponadto, nie wszystkie sutki butelki są podobne. Niektóre wydają się być bardziej zgodne z karmienia piersią niż inne, a niektóre dzieci wolą jednego typu na inny.

Jeśli nie masz wrócić do pracy dopiero w drugiej części pierwszego roku dziecka, to zapewne można uniknąć wprowadzając butelkę całkowicie. Starsze dzieci często także podczas picia bezpośrednio z kubka lub filiżanki typu słomka do picia.