Cambler

Ważne decyzje, które mają być wykonane w procesie umierania

Istnieje wiele ważnych decyzji, które mają być wykonane, gdy dziecko zdiagnozowano nieuleczalną chorobę, w tym następujące:

 • Prawo do odmowy leczenia
  Dziecko i rodzina mają prawo do odmowy leczenia. Często, możliwości leczenia są dostępne, które mogą przedłużyć życie dziecka, ale nie zapewniają lekarstwo. Jakość życia należy rozważyć, jak również możliwości rozszerzenia go.

 • Decyzja, aby umrzeć w domu w porównaniu szpitalu
  Wiele rodzin chce ich bliscy umrzeć w domu w ich naturalnym otoczeniu i najbardziej komfortowy. Inni nie czują, że mogą poradzić sobie emocjonalnie śmierć w ich domu. Rodzeństwa mogą lub nie mogą mieć wpływ na decyzję. Obejmuje wszystkich członków rodziny w tej ważnej decyzji. Nie wszystkie decyzje muszą być wykonane natychmiast, lub z możliwością zmiany. W niektórych przypadkach, rodziny, że oni chcą być w domu, a następnie znaleźć szpital, aby być bardziej komfortowe. Zważywszy, że niektóre rodziny wybrać się w szpitalu, a następnie znaleźć dziecko i same w sobie są bardziej komfortowe w domu. Czas i okoliczności może pomóc, aby te decyzje. Zapytać, jak wiele pytań, jak to możliwe, aby uzyskać informacje potrzebne do podjąć najlepszą decyzję dla swojej rodziny.

 • Advance dyrektywy, jeśli do wieku (18 lat)
  Dorosłych, w wieku 18 lat lub starszych, może przygotować dyrektywy wyprzedzeniem. Zaliczkowych są dokumenty, które wyglądały na tylko wtedy, gdy osoba traci zdolność do podejmowania decyzji lub dozna urazu lub choroby, która powoduje niezdolność do komunikowania się ich życzenia. Osoby poniżej 18 roku życia może sporządzić dyrektywę wyprzedzeniem. Jednakże, zgodnie z prawem (w większości przypadków), rodzice lub świadczeniodawcy nie są wymagane, aby go uhonorować.

 • Nie reanimować (DNR) zamów
  Nie reanimować (DNR) kolejność jest formalny wniosek przez osobę lub osoby w rodzinie nie brać ekstremalne środki, aby uratować jego / jej życie. Zamów DNR jest zazwyczaj zarezerwowane dla osoby najbliższej śmierci lub z nieuleczalną chorobę, która, nawet jeśli reanimowany, nie mają wysokiej jakości życia lub długi okres, zanim śmierć wystąpić pomimo resuscytacyjnych wysiłków. Zamówienia DNR może określić, jak dużo jest pożądana interwencja przed śmiercią (tj. bez stosowania leków kardiologicznych, bez tlenu, bez uciskania klatki piersiowej, itp.). Te muszą być omówione i zapisane przez lekarza. Konieczne jest także DNR do domu.

 • Decyzje autopsji
  Sekcja zwłok jest badanie organów i / lub tkanek ciała po śmierci. Sekcja zwłok jest często używany w celu ustalenia przyczyny śmierci, ale może być również wykonane badania chorobę śmiertelną dla przyszłego diagnozowania, leczenia i strategii zapobiegawczych. Decyzja o sekcji zwłok jest bardzo osobisty wybór i powinna zostać podjęta, gdy rodzina jest gotowa. Często autopsja może pomóc rodzinie z zamknięcia i może pomóc innym dzieciom z podobną chorobą. U dziecka z rzadką chorobą lub raka lub choroby, która ma przyczyny genetyczne, sekcja zwłok może dostarczyć ważnych informacji do innych członków rodziny, lub dla rodziców, którzy mogą podjąć decyzję o dodatkowych dzieci. Jeśli badania genetyczne nie zostało już zrobione, czy nie jest dostępna w momencie, bankowość DNA może zapewnić możliwość testowania w przyszłości.

 • Dawstwo narządów, jeśli to możliwe
  Przepisy prawne regulujące dawstwo narządów nieznacznie różnić się od stanu do stanu. Twój lekarz będzie w stanie poinformować o tych opcjach.

 • Ustalenia pogrzebowe
  Umowa na pogrzeb dziecka jest sytuacja, dla której żaden rodzic nie jest przygotowany. Dla wielu rodziców, jest to pierwszy pogrzeb ich udział i po raz pierwszy będzie zrobili pogrzebu. Czasami rodzice chętnie spieszyć proces, ponieważ są tak oszołomiony i zdenerwowany. Rodziny nie powinny spieszyć swoich decyzji dotyczących ustalenia chcą dla swojego dziecka. Rodzice muszą mieć trochę czasu, aby określić, co chcą dla swoich dzieci przed pójściem do domu pogrzebowego, tak, że nie są one podejmowania tych decyzji na temat jakości usług w czasie, z wielkim stresem.
  Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na zadawanie pytań do pogrzebowego, aby zrozumieć wszystkie opcje planowania usługi. Z udziałem innych członków rodziny w planowaniu, jak rodzeństwo i dziadków, może serwis bardziej znaczące dla wszystkich. Duchowieństwo i wspólnoty religijne mogą także udzielać wsparcia i zasobów, jak rodzina przygotowuje rozwiązania pamiątkowe lub pogrzebu. Pamiątkowe prezenty dla konkretnych organizacji, przyczyn, lub fundusze są jednym ze sposobów, aby potwierdzić to, co rodzina chce i musi szanować życie ich dziecka.

 • Opieka paliatywna / hospicyjna
  Opieka paliatywna jest opieka na celu wyleczenie i komfort w porównaniu z leczeniem. Hospicjum to rodzaj opieki paliatywnej, która świadczy usługi na rzecz poprawy jakości życia rodziny i dziecka, podkreślając, spokój, wygodę i godność.

Proces podejmowania decyzji dla dziecka może być przytłaczające dla wielu rodziców. Czas na zaliczkowego żałoby powinny być dostarczane, gdy dziecko zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Ważne jest, aby zadawać pytania, delegować zadania do innych członków rodziny, gdy jest to konieczne, i omówić decyzje do podjęcia z dzieckiem, w razie potrzeby.