Cambler

Uwaga mężczyźni: lekarz wie najlepiej

Mężczyźni, którzy uważają, że są zbyt "macho", aby szukać pomocy medycznej może skończyć się co kilka wycieczek do gabinetu lekarza w dłuższej perspektywie.

Przez oczekiwania na wizytę u lekarza, aż jego problem stał się bardziej poważny, człowiek może potrzebować pomocy medycznej na dłuższy okres czasu..

Chociaż różnica długości życia kobiet i mężczyzn zmniejszyła się do 5,2 lat-od 1946 roku najwęższym mężczyzn nadal trzeba zwracać większą uwagę na ich ciałach. Według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, mężczyźni mają tendencję do:

  • palić i pić więcej niż kobiety, i na ogół prowadzą mniej zdrowy styl życia.

  • nie szukają pomocy medycznej, jak często, jak kobiety.

  • przyłączyć się nieustraszony, ryzykownych i niebezpiecznych zachowań częściej niż kobiety.

  • w dużej mierze określają się ich pracy, co może być stresujące i doprowadzić do odłączenia od ich emocjonalnej stronie. Można dodać do problemów w związkach, jak również w pracy i kariery.

Ale wielu ludzi nadal wydają niechętnie iść do lekarza. Nieleczone choroby, takie jak wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu i cukrzyca może prowadzić do powikłań, które wymagają hospitalizacji lub powtarzające się wizyty do lekarza w celu monitorowania problemu zdrowotnego ściśle. Takie chroniczne problemy zazwyczaj są wcześnie wykryte u mężczyzn, którzy widzą swoich lekarzy o regularne kontrole lub drobne choroby.

Część z tego powodu może być to, że mężczyźni są być podniesiona do ignorowania bólu i pokazać wytrzymałość. Gdy podrosną, są zajęci pracą i rodziną, i po prostu nie mam czasu.

Innym powodem, zdrowych młodych mężczyzn nie może regularnie do lekarza jest to, że kilka egzaminów lub usługi profilaktyczne są dostępne dla nich. (Kobiety jednak zobaczyć się z lekarzem regularnie badań cytologicznych ginekologicznych egzaminów.) W rzeczywistości, istnieje wiele badań, które są bardzo ważne w przypadku mężczyzn, w tym cholesterolu, ciśnienie krwi, badania poziomu glukozy we krwi, a także egzaminy prostaty i badania krwi i raka jelita grubego, pokazy.

Małżonków i innych członków rodziny może omówić korzyści rutynowych egzaminów fizycznych i wczesnego wykrywania problemów zdrowotnych, i zachęcać ludzi, aby zobaczyć się z lekarzem, gdy są chore.

Ludzie nie są jedynymi, którzy będą korzystać. Chłopcy mogą się wiele nauczyć od np. wyznaczonym przez ich ojców.

Jak dostać twój facet do lekarza

Zachęcić go, aby przejść na badanie i uzyskać badań przesiewowych.

Jeżeli chcesz, aby Twój mąż, aby odwiedzić lekarza, wysłać mu pocztówkę. Wielu lekarzy to zrobić, ale ich karty często się rzucił na bok. Aby twoje wyróżniać, wklejać zdjęcia ludzi mu zależy z jednej strony, aby przypomnieć mu, dlaczego on musi dbać o siebie. Z drugiej strony, niech wie, że jest ze względu na spotkanie.

Jeśli twój mąż ma na opiekę medyczną dla choroby, jego lekarz może przyjąć, że możliwość przejrzenia dostępnych żadnych badań profilaktycznych dla niego.