Cambler

Problemy rozwojowe

Jakie są problemy rozwojowe?

Problemy rozwojowe określane są zgodnie z pojęciem "opóźnienia rozwojowe", który opisuje wszystkie trwające opóźnienie w realizacji konkretnych etapów w wieku rozwojowym dziecka (w przeciwieństwie do wzrostu fizycznej). Aby być prawdziwym objaw medyczny (w przeciwieństwie do czasowego opóźnienia dziecka w jednym miejscu, co jest normalne), problemem rozwojowym musi wpływać na łańcuch etapów rozwoju i musi być w toku.

Problemy rozwojowe dzielą się na kilka kategorii dotyczących bieżących funkcjonalnych etapów rozwojowych. Kategorie te obejmują kamień milowy rozwoju umiejętności językowych, myślenia i poznawczych (uczenia), rozwój społeczny i emocjonalny, a silnik brutto i umiejętności motorycznych. Większość problemów rozwojowych przejechać, łącząc kilka rodzajów kamieni milowych rozwoju i problemów w jednej choroby.

Przyczyny opóźnienia rozwoju są powszechne, ale m.in. schorzeń dziedzicznych, upośledzenia umysłowego, uszkodzenia układu nerwowego, zaburzenia autystyczne, chorób zwyrodnieniowych, niedostatku społecznych lub środowiskowych, głuchotę i wiele innych przyczyn. Niektóre problemy rozwojowe mogą być skorygowane lub ulepszone poprzez zajęcie przyczyny, takie jak słabym wzroku, głuchoty i czynników środowiskowych.

Trwają problemy rozwojowe, trwałe i nie odejdzie na własną rękę Szukajcie natychmiastowej pomocy lekarskiej (zadzwonić pod numer 911), jeśli dziecko ma zajęcia;. Poważne trudności w oddychaniu, które mogą być połączone z blade lub sine usta, utrata przytomności, a nawet na krótką chwilę, ciężka lub stała wymioty, szybkie bicie serca, czy starsze dziecko jest w niebezpieczeństwie zranienia siebie lub innych, lub jeśli podejrzany nadużycie dziecko lub zaniedbania Szukajcie szybkiej pomocy medycznej, jeśli niemowlę lub małe dziecko ma słaby kontakt wzrokowy.; nie reaguje na swoje imię, nie reaguje na innych, wydaje się samodzielnie, ma obsesję na punkcie powtarzających się działań, nie chodzić lub mówić w rozsądnym terminie, zdaje się nie słyszeć lub widzieć prawidłowo, lub ma zbyt agresywnych zachowań.

Jeśli problemy rozwojowe Twojego dziecka spowodować niepokój, należy zwrócić się o med ical opieki.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić z problemami rozwojowymi?

Zaburzeniami rozwoju, które są unikalne w obrębie każdej pojedynczej diagnozy lub zaburzenia, więcej niż jeden układ ciała mogą być związane. Ponadto wiele zaburzeń uczenia się, zwłaszcza niepełnosprawnych-rozwojowe obejmują wszystkie kategorie i rodzaje etapów rozwojowych, czy społecznych, językowych, silników grzywny lub brutto lub poznawcze umiejętności. Może to uniemożliwić kategoryzować objawy większości problemów rozwojowych w ramach jednego systemu ciała lub w ramach jednej kategorii etapów rozwojowych. Z tego powodu w tym artykule, a nie patrzeć na objawy według kilku głównych klasyfikacji problemów rozwojowych.... Więcej o objawy problemów rozwojowych

PRZYCZYNY

Co powoduje problemy rozwojowe?

Wiele problemów rozwojowych pozostają idiopatyczną-to znaczy, że nie masz jeszcze znane przyczyny. Przyczyny mogą obejmować szereg układów organizmu, ale w większości są zaburzenia neurologiczne. Dziedziczenie jest czynnikiem w niektórych zaburzeń, i istnieje kilka innych zidentyfikowane przyczyny.... Czytaj więcej na temat problemów rozwojowych przyczyn

Więcej artykułów