Cambler

Ostrzeżenie objawy zawału serca u mężczyzn

Jeśli pojawi się niespodziewany ból w ramionach, może to być więcej niż stresu lub wysiłku. Ból barku i inne objawy niespecyficzne może sygnalizować zawał serca, nawet jeśli nie ma ból w klatce piersiowej. Z występowania chorób serca i zawału serca w Europie, wiedząc, znaki ostrzegawcze o atak serca może uratować życie.

Jak człowiek czuje przed lub w czasie ataku serca?

Jest prawdopodobne, że będziesz miał ból w klatce piersiowej, jeśli masz atak serca lub zawał mięśnia sercowego. ból w klatce piersiowej, często prawostronną ból w klatce piersiowej, jest najczęstszym objawem zawału serca u mężczyzn.

Pomimo powszechnego przekonania, ból w klatce piersiowej na atak serca nie zawsze jest nagłe i ciężkie. Zawałów serca u mężczyzn często zaczynają powoli łagodny ból w klatce piersiowej, który przychodzi i odchodzi.

Możesz czuć się takie objawy jak:

 • Tępy ból w klatce piersiowej

 • Niestrawność lub zgaga w górnej części klatki piersiowej

 • Ciśnienie lub uczucie wagi ciężkiej na klatce piersiowej

 • Niejasne uczucie dyskomfortu w klatce piersiowej

Mężczyźni powinni również uważać na nieoczekiwane objawy ataku serca, takich jak:

 • Uczucie niepokoju, że coś jest nie tak, lub posiadające niezwykłe poczucie strachu

 • Nudności i wymioty

 • Niezwykłe pocenie i zimna, wilgotna skóra

 • Duszność lub uczucie jak nie można uzyskać wystarczającej ilości powietrza

 • Omdlenia lub zawroty głowy

 • Czuje się pozbawione energii lub braku siły

Co należy zrobić dla człowieka znaki ostrzegawcze na atak serca?

Mężczyźni często opóźniają szukać opiekę, gdy mają bóle w klatce piersiowej i inne objawy ostrzegawcze na atak serca. Może to być, ponieważ znaki ostrzegawcze na atak serca często zaczynają się powoli, co może prowadzić do uwierzyć Twoja choroba nie jest poważna. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, jeśli masz jakieś znaki ostrzegawcze na atak serca jest:

 • Zadzwoń pod numer 911. Zawały serca może spowodować trwałe uszkodzenie serca i wyłączanie. Zadzwoń pod numer 911 od razu, nawet, jeśli objawy są łagodne lub nie masz bóle w klatce piersiowej. Nie czekaj, aby sprawdzić, czy objawy ustąpią. Personel ratunkowy będzie traktować cię jak masz atak serca, aż wszystkie testy (na miejscu w szpitalu) są kompletne.

 • Postępuj zgodnie z instrukcjami operatora 911. Operator może zalecić stosowanie aspiryny w celu zapobiegania zakrzep w sercu lub utrzymać skrzep z coraz większa. Poinformować operatora o rodzaju przyjmowanych leków, jeśli krwawienie problemów, jeśli pacjent przyjmuje leki przeciwzakrzepowe, a jeśli masz alergię na aspirynę.

 • Zadawać pytania. Na ostrym dyżurze w szpitalu, należy zwrócić się do lekarza, aby dokładnie wyjaśnić swoje wyniki badań i co jest przyczyną objawów. Mężczyźni z sygnały ostrzegawcze na atak serca często są dopuszczone do na noc w szpitalu na obserwację i więcej prób, nawet jeżeli testy są normalną w izbie. To, czy zostaniesz przyjęty, zależy od wieku, rodziny i osobistej historii medycznej, jakie inne objawy masz, i wyników badań.

 • Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza. Po powrocie do domu, nie wahają się, zadzwoń na 911 Jeśli objawy ponownie powrócić lub nasilić się. Zawał serca może wystąpić w każdym czasie, nawet jeśli właśnie został zwolniony ze szpitala.

Przed awaryjne zdarza się, mieć pod ręką listę problemów medycznych, leków i nazwy lekarza i numer telefonu. Pomoże to przyspieszyć ostrożność jeśli masz objawów zawału serca. Członkowie rodziny powinni być także świadomi swoich leków i historii medycznej w przypadku, gdy nie są w stanie odpowiedzieć na pytania. Niech wiedzą, gdzie można znaleźć informacje o zdrowiu.