Cambler

Odkształcenie

Co to jest napięcie?

Szczep jest uraz mięśnia, ścięgna lub podłączonego grupy mięśni i ścięgien. Szczepy są czasem mylone z skręcenia, ponieważ mają podobne objawy. Jednak skręcenia są różne rodzaje obrażeń. Natomiast szczepy wpływają mięśnie i ścięgna, skręcenia wpływa więzadeł. Więzadła są zespoły łączące tkanki kości w stawach.

Aby zrozumieć, szczepów, to pomaga zrozumieć mięśni organizmu. Istnieją trzy rodzaje mięśni w organizmie:

  • Mimowolne mięśni serca lub mięśnia sercowego, jest twój mięsień sercowy.

  • Mimowolne mięśni gładkich są mięśnie narządów, takich jak żołądek i jelita.

  • Dobrowolne mięśnie szkieletowe są mięśnie związane z kością.

Dobrowolne mięśnie szkieletowe są typ mięśni, które mogą być napięte. Pomagają wspierać struktury organizmu szkieletowych i współpracować z ścięgna, aby umożliwić ruch. Ścięgna są mocne sznury z miękkiej tkanki łącznej, które przywiązują kości do mięśni.

Mięśnie szyi, pleców i nóg są najbardziej podatne na odkształcenia. Jednak inne obszary mogą być napięte mięśnie, w tym w pachwinie, stóp, kostek, ramion i rąk. Szczep może być również nazywane napięcie mięśni lub ciągnięcia mięśni. Szczepy mogą wahać się w przebiegu od łagodnego rozciągania lub ciągnięcia do całkowitego rozdarcia i pęknięcia mięśnia lub ścięgna. Objawy szczepu są osłabienie mięśni, ból, skurcze, obrzęki, skurcze, lub utratę funkcji mięśni.

Szczepy mogą być przewlekłe (rozwija się powoli w czasie) lub ostre (występujące nagle). Przewlekłe szczepy są wynikiem powtarzającego się nadmierne mięśni. Ostre szczepy są wynikiem bezpośredniej przeciążenia mięśni. Typowe działania, które powodują naprężenia m.in. sportu i innych czynności procedury; wypadków, takich jak zmniejszająca się lub poślizgnięciem; podnoszenia ciężkich i innych forsownych ćwiczeń, a powtarzające się użycie mięśni, takie jak odgarnianie śniegu w trakcie zimy.

Odpoczynek, lód, kompresja, wysokość i niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), pomóc złagodzić bóle i ból związany z napięcia mięśni łagodnych. Często może to być jedynym leczeniem potrzebne łagodnych szczepów. Umiarkowany do ciężkiego szczepów mogą wymagać bardziej intensywną obróbkę, taką jak chirurgia, immobilizacji oraz fizykoterapia.

W niektórych przypadkach, szczepy mięśni mogą być poważne. Szukajcie natychmiastowej pomocy lekarskiej (zadzwonić pod numer 911), jeśli, lub ktoś jesteś z, mieć poważne objawy ciężkiej napięcie mięśni, pęknięcie lub rozdarcie. Objawy te mogą obejmować słysząc trzaski, gdy jesteś ranny; ciężkie, wyłączając ból lub obrzęk, a niezdolność do korzystania z mięśni, jak np. niezdolność do chodzenia.

OBJAWY

Jakie są objawy szczepu?

Objawy szczep może się wahać od łagodnego do ciężkiego, w zależności od rodzaju i stopnia odkształcenia. Przewlekłe szczepy są wynikiem długotrwałego, powtarzającego się nadużywania mięśni. Objawy przewlekłego napięcia często są pomijane, ponieważ rozwija się w czasie. Ostre szczepy są wynikiem przeciążenia mięśni z natychmiastowym, nadmiernego skurczu nadmiernego rozciągnięcia mięśni bez odpowiednich przerw i traumy. Ostre szczepy mają tendencję do bardziej poważnych i przewlekłych zauważalnych objawów niż szczepów. Jednak oba rodzaje szczep może powodować te podobne objawy:... Czytaj więcej o objawy odkształcenia

PRZYCZYNY

Co powoduje zmęczenie?

Szczep występuje, gdy mięśni lub ścięgien jest ciągnięty, rozciągnięte, skręcony lub podarte. Istnieją dwa różne typy obciążenia, przewlekłych i ostrych. Przewlekłe i ostre szczepy mają różne przyczyny.... Czytaj więcej o przyczynach odkształcenia