Cambler

Objawy twarzy

Jakie są oznaki problemów z twarzy?

Twarz jest oczy, brwi, czoło, nos, policzki, usta, zęby i podbródek. Aby ułatwić ekspresję i ruch, twarz zawiera dużą sieć nerwów, które dostarczają energię do licznych mięśni. Powierzchnia zawiera naczynia krwionośne i gruczoły, a także kości, które posiadają strukturę na miejscu. Zmysły, takie jak słuch, węch, smak i wzrok, są przekazywane za pośrednictwem struktur twarzy. Objawy mogą obejmować twarz obrażeń nerwów lub kości, które koordynują wiele działań Twoja twarz jest. Mogą one obejmować uraz twarzy spowodowane przez wypadek samochodowy, przemocy fizycznej lub szkody sportowej. Uraz może spowodować utratę czucia w twarzy, trudności w oddychaniu, obrzęk, niewyraźne lub podwójne widzenie, zniekształcenie twarzy i trudności z jedzeniem i piciem.

Czasami twarz objawy nie są traumatyczne pochodzenia, ale są spowodowane przez wadliwe działanie nerwów, które regulują funkcje czuciowych czy motorycznych twarzy jest. Nerwu trójdzielnego przekaźników impulsów nerwowych pomiędzy mózgiem i twarzy, informujący o twarzy i odczucia na skórze głowy i leczenia pewnych funkcji motorycznych, takich jak gumy i gryzienia. Nerwoból nerwu trójdzielnego jest choroba objawia się bardzo silny ból twarzy, które można poczuć się jak oparzenia lub porażenie prądem. Ból jest na tyle poważne, że codzienne czynności, takie jak żucie, jedzenia, czy mycie zębów, mogą być bolesne.

Inne neurologiczne przyczyny objawów porażenie twarzy m.in. Bell i choroby Parkinsona. Porażenie Bella wytwarza drętwienie i paraliż jednej strony twarzy. Twarzy z objawami choroby Parkinsona, postępującego choroby neurologiczne obejmują drżenie twarzy lub drgania oraz porażenie mięśni twarzowych powodujący sztywną, wygląd podobny do maski. Nerwiak nerwu słuchowego jest łagodny nowotwór nerwu do ucha, który skutkuje problemami słuchu i równowagi.

Alergii lub infekcji, które powodują zapalenie zatok, jamy ustnej, nosa lub gardła może powodować objawy twarzy i ból. Zapalenie zatok jest zapalenie zatok, wypełnione powietrzem kieszenie w swoim nosa, policzki, czoło i oczy. Gdy zatok zatykania nadmiarem śluzu, który nie może być osuszone, infekcje bakteryjne lub inne mogą rozwinąć powodując ból i zatorów.

Objawy twarzy, które są wywołane przez uraz powinien otrzymać natychmiastową pomoc lekarską. Szukajcie natychmiastowej pomocy lekarskiej (zadzwonić pod numer 911), jeśli doznał urazu głowy i twarzy, a występują objawy pustki w głowie, zawroty głowy, nudności, podwójne widzenie, ciężkiego krwawienia lub utrata przytomności.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić objawy twarz?

Objawy mogą towarzyszyć inne twarz objawy, które różnią się w zależności od choroby podstawowej, zaburzenia lub choroby.... Czytaj więcej na temat objawów twarzy

PRZYCZYNY

Co powoduje objawy twarz?

Objawy twarzy mogą być spowodowane urazami, uszkodzenia nerwów, infekcje, nowotwory, choroby neurologiczne, alergie lub skutki uboczne leków.... Czytaj więcej na temat objawów i przyczyn twarzy

Więcej artykułów