Cambler

Objawy śluzu

Jakie są oznaki problemów śluzu?

Objawy występują, gdy śluz błony wyścielające oddechowego pokarmowego i wytwarzają śluz, często w odpowiedzi na alergen lub drażniące, powodując zatory, trudności w oddychaniu, lub biegunki.

Objawy śluzu, takich jak wyciek z nosa, przekrwienia nosa i są najczęściej spowodowane przez alergie lub infekcjami wirusowymi, takimi jak przeziębienie. Bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych prowadzące do zapalenia zatok, zapalenie oskrzeli lub zapalenie płuc może wywołać objawy śluzowe górnych dróg oddechowych.

Wiele różnych chorób przewodu pokarmowego i choroby powodują objawy śluzu. Objawy śluzu może występować w chorobach zapalnych, w tym choroby Crohn'a, choroby zapalnej jelit, zaburzenia, które mogą mieć wpływ na każdą część jelita. Żywność alergie, zatrucia pokarmowe, lub infekcje wpływające na przewód pokarmowy może również powodować objawy śluzowe układu pokarmowego. W tych przypadkach, objawy śluzowe są często związane z biegunką, bólu brzucha, skurczy i.

Objawy śluzu zależy od przyczyny. Niektóre zaburzenia spowodować łagodne objawy, które ustępują szybko śluz, podczas gdy inne mogą spowodować poważne zatory w płucach lub biegunki, które wymagają leczenia.

W niektórych przypadkach objawy śluzu mogą być oznaką poważnych i zagrażających życiu chorób. Szukajcie natychmiastowej pomocy lekarskiej (zadzwonić pod numer 911), jeśli objawy śluzu towarzyszy poważnych objawów, takich jak poważne problemy z oddychaniem, silny ból brzucha i wysoką gorączką (wyższą niż 101 stopni Celsjusza).

Jeśli objawy śluzu są trwałe lub spowodować niepokój, należy zwrócić się o pomoc medyczną.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić objawy śluzu?

Objawy śluzu mogą towarzyszyć inne objawy, które różnią się w zależności od choroby podstawowej, zaburzenia lub choroby. Objawy, które często wpływają na błony śluzowe może również dotyczyć innych układów organizmu.... Czytaj więcej o objawach śluzu

PRZYCZYNY

Co powoduje objawy śluzu?

Objawy śluzu, takich jak wyciek z nosa, przekrwienia nosa i są najczęściej spowodowane przez alergie lub przeziębienia. Bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych prowadzące do zapalenia zatok, zapalenie oskrzeli lub zapalenie płuc może wywołać objawy śluzowych układu oddechowego.... Więcej o objawach śluzu i przyczyn

Więcej artykułów