Cambler

Objawy seksualne kobiece

Jakie są oznaki problemów seksualnych kobiet?

Żeńskie objawy seksualne są powiązane z dowolnego z narządów układu rozrodczego kobiety. W zależności od przyczyny, samice seksualnych objawy mogą być stałe, albo mogą występować sporadycznie. Mogą poprawy lub mogą pogarszać się z czasem. Objawy powodowane przez uszkodzenia często nagły początek, taki jak te, w następstwie urazu lub nadużywania seksualnego. Inne objawy mogą rozwinąć się powoli, np. związanych z chorobą zakaźną lub nowotworów.

Żeńskie objawy seksualne mogą obejmować ból, który jest opisany jako przeszywający, pieczenie lub swędzenie i waha się w natężeniu od łagodnego do ciężkiego. Ból i dyskomfort w sromu (vulvodynia) to jeden wspólny kobieta objawem seksualną. Inne objawy to podrażnienie skóry z wysypką i chemii gospodarczej.

Problemy lub ból z współżycia seksualnego jest kolejnym objawem. Stosunek seksualny może być bolesne, mogą powodować krwawienie lub może być trudne z powodu dysfunkcji. Czasami postrzegane samice seksualne są rzeczywiście objawy psychologiczne następujące objawy molestowania seksualnego, gwałtu, lub urazu.

Jedną z przyczyn objawów seksualnych kobiet może być zakażenie narządów układu rozrodczego, w tym zewnętrznych narządów płciowych, łechtaczki, pochwy, macicy, jajników lub jajowodów. Nowotwory mogą powodować objawy płciowych i żeńskich objawów innych części ciała.

W niektórych przypadkach objawy płciowe żeńskie mogą wystąpić inne objawy, które mogą wskazywać na chorobę surowiczy, które powinny być oceniane. Szukajcie szybką pomoc medyczną, jeśli, lub ktoś jesteś z, mają żeńskie objawów seksualnych wraz z innymi objawami surowiczych, w tym nieprawidłowe krwawienia z pochwy, zmiany na narządach płciowych, utraty miesiączki lub nieprawidłowe upławy.

Jeśli objawy seksualne są kobiece lub spowodować uporczywe obawy, należy zwrócić się o pomoc medyczną.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić objawy seksualne z kobietami?

Samice mogą towarzyszyć objawy seksualne, które różnią się inne objawy w zależności od choroby podstawowej, zaburzenia lub choroby. Objawy, które często wpływają na układ rozrodczy może również dotyczyć innych układów organizmu.... Czytaj więcej o objawy seksualne kobiet

PRZYCZYNY

Co powoduje, że żeńskie objawów seksualnych?

Zakażeń, zaburzeń skórnych, chorób i mogą powodować objawy płciowych żeńskich. Choroba lub obrażenia z dowolnego struktur w żeńskich narządów płciowych może powodować objawy seksualnych.... Czytaj więcej o seksualnych kobiet objawów i przyczyn

Więcej artykułów