Cambler

Objawy naramienne

Jakie są oznaki problemów na ramię?

Objawy naramienne obejmują, ale nie są ograniczone do, ból, tkliwość, obrzęk i ograniczonej zdolności poruszania się lub sztywność, które mogą wskazywać na problemy z podstawowych stawów, mięśni lub ścięgien w ramieniu. Najczęstszymi objawami są zazwyczaj ramię ból, obrzęk, sztywność, lub zmniejszenie ruchliwości barków.

Ramię ma większy zakres ruchu niż inne połączenia w organizmie. Jednakże anatomiczne skład ramienia, który umożliwia to zakres ruchu również, że ramię bardziej podatne na uszkodzenia lub uszkodzeń niż wiele innych stawów w ciele. W związku z tym, objawy barkowe są bardziej rozpowszechnione wśród stawów leczonych objawów przez lekarzy.

Części ramieniu powszechnie związany z objawami barkowych m.in. kości ramiennej (kości ramienia), łopatki (łopatka), obojczyk (obojczyk), stożka rotatorów i ścięgien, mięśni i więzadeł, które łączą te struktury.

Mimo, że każdy może się objawy barkowe, którzy wielokrotnie używać ramionami działań ogólnych, takich jak zawody sportowe, podnoszenie ciężarów i niektórych rodzajów prac, a także osób starszych, których stawy są dotknięte normalnego procesu starzenia, są bardziej podatne. Ogólnie, objawy ramię można traktować odpowiednią resztą i podawanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, takich jak aspiryna i ibuprofen (Motrin), Advil. Jednakże objawy spowodowane surowymi przyczyn konieczne może być leczone za pomocą fizycznej, sterydów wstrzykiwań lub chirurgii.

Niektóre urazy barku mogą być poważne, a objawy ramię towarzyszyć inne objawy mogą wskazywać na poważne choroby medycznych, a nawet zagrażające życiu. Szukajcie natychmiastowej pomocy lekarskiej (zadzwonić pod numer 911) w przypadku wystąpienia nagłego wystąpienia ciśnienia w ramieniu, czuć miażdżący ból w ramieniu, lub ma objawy barkowe wraz przez duszność, zawroty głowy, ból w klatce piersiowej lub ciśnienia i poty.

Zwrócić się o pomoc medyczną, jeśli pacjent cierpi na poważne obrażenia na ramieniu; mieć zaczerwienienie, uczucie ciepła, obrzęk lub zasinienie w okolicach barku, ból barku, który utrzymuje się dłużej niż dwa tygodnie, trudności w poruszaniu się z ramienia, barku towarzyszą objawy gorączki, lub jeśli Ramię dotknięte przybiera niebieskawy lub zaczerwieniona kolorze.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić objawy barku?

Naramienne mogą towarzyszyć objawy inne objawy, które różnią się w zależności od podstawowego urazu, choroby, zaburzenia lub choroby.... Czytaj więcej na temat objawów barkowych

PRZYCZYNY

Co powoduje objawy ramię?

Objawy na ramię może być spowodowane przez wiele chorób, urazów, lub innych zasadniczych chorób medycznych, chociaż najczęstszymi przyczynami są nadmierne albo szczep. Jeśli zaangażujesz się w działania, które wymagają powtarzalnego ruchu szczytowego ramieniu, takie jak pływanie czy malarstwa, są bardziej narażone na rozwój objawów ramieniu. Dodatkowo, jak wiek, ścięgien i więzadeł, które utrzymują ramię w miejscu może zacząć nosić w dół i stać się luźne, które mogą sprawić, że bardziej podatne na ramię objawy.... Czytaj więcej na temat objawów i przyczyn barku