Cambler

Objawy mięśniowe

Jakie są oznaki problemów mięśniowych?

Objawy obejmują bóle mięśni i bóle mięśni, osłabienie, zanik, drżenie, sztywność, skurcze, spastyczność, kurcze, osłabienie mięśni i paraliż.

Istnieją trzy rodzaje mięśni w organizmie:

  • Dobrowolne mięśnie szkieletowe (mięśnie dołączone do kości)

  • Mimowolne mięśni gładkich (np. mięśni przewodu pokarmowego)

  • Mimowolne mięśni serca (mięśnia serca, który jest również nazywany mięśnia sercowego)

Mięśnie odpowiedzi na polecenie z mózgu i układu nerwowego lub inne bodźce, takie jak kran ze młotkiem podczas badania fizykalnego. Umowa po stymulacji mięśni i relaks po skurczu.

Każdy typ mięśni wywołują objawy się pod wpływem różnych chorób, zaburzeń i chorób. Te obejmują zakażenie, uraz, choroby autoimmunologiczne, zaburzenia neurologiczne i mięśni, choroby nowotworowej (rak), oraz niektóre leki. Objawy mięśniowe mogą również obejmować więzadeł, ścięgien i powięzi, co jest miękkie tkanki, która łączy mięśni, kości i narządy.

Objawy mięśniowe może mieć wpływ na konkretne mięśnie ciała, np. przedniej mięśni (czworogłowego uda), lub może czuć bóle mięśni całego, tak jak wtedy, gdy masz grypę (grypa). Przejściowe objawy mięśniowe, takie jak czasowe osłabienia lub bólu, może być spowodowany przez osiadły na okres czasu i w niewielkim napięcie mięśni, odpowiednio. Objawy mięśni mogą towarzyszyć także poważne choroby, które mogą nawet zagrażać życiu, np. ciężkiego odwodnienia, uszkodzenie rdzenia kręgowego, lub udaru.

Objawy mięśniowe może być oznaką poważnej choroby, zaburzenia lub choroby, takie jak dystrofia mięśni, zakażenia mięśni, lub ściśniętej nerwowych. Skonsultować się z lekarzem, jeśli objawy mięśniowe są trwałe i sprawiają ci problem.

Krytyczne lub zagrażające życiu choroby, takie jak zawał serca, drgawkami, uszkodzenie rdzenia kręgowego, udar mózgu, zapalenie opon mózgowych, może również powodować objawy mięśniowe. Szukajcie natychmiastowej pomocy lekarskiej (zadzwonić pod numer 911), jeśli, lub kogoś, jesteś z, mieć ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu lub połykaniu, osłabienie mięśni lub paraliż, niemożność poruszania części ciała, zmiany w czujności, wymioty, lub sztywny kark.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić objawy mięśniowe?

Mogą wystąpić objawy mięśniowe z innymi objawami, które różnią się w zależności od choroby podstawowej, zaburzenia lub choroby. Mięśni szkieletowych, które są objawy z powodu kontuzji może towarzyszyć zasinienie i obrzęk okolicy. Objawy mięśniowe, które są spowodowane zaburzeniem, całe ciało, takich jak zakażenie, mogą być związane z: gorączka, dreszcze i inne objawy grypopodobne. Dodatkowe objawy, które mogą wystąpić z objawów mięśniowych, takich jak ból, osłabienie, spastyczność lub sztywności to:... Czytaj więcej na temat objawów mięśniowych

PRZYCZYNY

Co powoduje objawy mięśniowe?

Setki różnych chorób, zaburzeń i chorób może powodować bóle mięśni, w tym zespołów zapalnych, chorób układu nerwowego, urazem, infekcją i.... Więcej o bóle mięśni i przyczyn