Cambler

Objawy drżenie

Jakie są drżenie problemy?

Objawy drżenia są mimowolne ruchy mięśni, które mogą wystąpić w określonym obszarze ciała. Najczęściej dotknięte i najbardziej zauważalne obszary obejmują ręce, ramiona i głowę, jak i drżącym głosem, czy drżenie wpływa pole głosową (krtani). Objawy drżenie obejmują drżenie dłoni, drżenie głowy i drżenie i drżenie podczas wykonywania zadania, takie jak trzymania widelca lub ołówek. Drżenie może również wystąpić, gdy jesteś w stanie spoczynku.

Określenie "drżenie" najdokładniej odnosi się do małych, rytmicznej ruch wytrząsania, który występuje w układzie z powrotem i-podobne. Jednakże, drżenie jest powszechnie używane w odniesieniu do nagłego szarpnięcia lub skurcze mięśni ciała lub kończyn, takim jak objawy opisane dla zespołu niespokojnych nóg. Wstrząsy mogą wystąpić w każdym wieku, ale najczęściej występuje w wieku średnim i starszych kobiet i mężczyzn.

Rodzaje wstrząsów

Wstrząsy mogą być klasyfikowane jako odpoczynek lub działania wstrząsów.

  • Reszta drżenia są ruchy, które występują w czasie, gdy ciało jest w spoczynku, jak drżenie rąk i dłoni, podczas gdy są one wspierane na kolanach. Zakres drżeniu rośnie w psychicznego stresu. Reszta objawów drżenia są charakterystyczne dla choroby Parkinsona.

  • Drżenia działania są ruchy, które występują, gdy dotyczy części ciała wykonuje dobrowolnych działań, takich jak rozszerzenie ręce lub podpisaniu. Drżenia działania mogą być dalej klasyfikowane do pozycji ciała, izometryczny, a kinetyczne drżenie opartych na konkretnych ruchów i czynności, które wywołują drżenie. Objawy działania drżenia są charakterystyczne dla różnych chorób, zaburzeń i chorób, w tym drżenie samoistne, wycofanie leków, udaru, nowotworu mózgu, i stwardnienie rozsiane. Wstrząsy są także skutkiem ubocznym różnych leków.

Krótkoterminowe wstrząsy, które mogą być szybko znikają z powodu ataku lęku lub stresu; natomiast, przewlekłe drżenie, które przychodzą i odchodzą przez dłuższy okres czasu może być spowodowane drżeniem.

Każdy rodzaj objawów drżenia, nawet jeśli są one tymczasowe, muszą być ocenione przez lekarza. Objawy drżenie może być spowodowane poważnym, obecne choroby, takie jak choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, oraz nowotwory mózgu. W szczególności, drżenie tylko po jednej stronie ciała, może wskazywać na uszkodzenie mózgu z guza, udaru lub stwardnienia rozsianego. Szukajcie szybką pomoc medyczną, jeśli, lub ktoś jesteś z, ma objawy wstrząsu.

OBJAWY

Jakie inne objawy mogą wystąpić objawy drżenia?

Mogą wystąpić objawy drżenia z innych objawów, w zależności od choroby podstawowej, zaburzenia lub choroby. Dodatkowe objawy mogą być charakterystyczne dla różnych chorób, w tym drżenie samoistne, stwardnienie rozsiane, udar mózgu, tarczycy lub choroba Parkinsona.... Więcej o objawy drżenie

PRZYCZYNY

Co powoduje objawy drżenie?

Rodzaje drżenia i objawy drżenia różnią i zależą od choroby podstawowej, zaburzenia lub choroby.... Czytaj więcej na temat objawów drżenia i przyczyn

Więcej artykułów