Cambler

Naturalnych środków na ulgi alergii

Jeśli cierpisz na alergie mogą być uznane za bardziej naturalnych sposobów, aby znaleźć ulgę. Sklepów spożywczych zdrowia sprzedać wiele suplementów, które twierdzą, że traktuje wszystkie rodzaje objawów alergii. Istnieją skuteczne, naturalne środki można wykorzystać, aby pomóc w leczeniu objawów alergii, ale większość innych nie były rygorystycznie testowane na ich składników oraz ich bezpieczeństwo. Zapytaj swojego lekarza o konkretnych ziół i suplementów i starają się kontrolować, jak często są narażone na swoich alergenów.

Unikać swoje alergenów

Alergia najbardziej naturalnym lekarstwem jest unikanie substancji (alergeny), które powodują objawy. Na przykład, aby uniknąć objawów alergii pokarmowej, czytać etykiety żywności i zapytać, jak żywność jest przygotowana, gdy jedzenie. Dla pyłków, kurzu, pleśni lub zwierzęcych alergii, wypróbuj poniższe wskazówki:

 • Nie wzniecać kurzu: Czy ktoś inny zrobić porządki, które wzbudzi alergeny lub nosić maskę przeciwpyłową, jeżeli trzeba odkurzać, zamiatać, kurz, liście prowizji lub kosić trawnik.

 • Zmyj: Przebierz się, umyć ręce, a prysznic po kontakcie z alergenami.

 • Pozostać wewnątrz: Zostań w domu, zamknąć okna i włączyć powietrza diseaseing rano i ciepłe, suche, wietrzne dni.

 • Kontrolować roztocza: prać pościel w gorącej wodzie i materace próżniowe często. Możesz też kupić "roztocza dowód" obejmuje chronić materace i poduszki.

 • Osuszania powietrza: Zachowaj niski poziom wilgotności w domu. Zmniejsza wielu typowych alergenów, takich jak pleśń i roztocza. Istnieje wiele sposobów, aby zachować wilgoć w dół, jak odpowietrzanie łazienkę i za pomocą termostatu z kontrolą wilgotności.

 • Być karaluch bezpłatny: Czy tępiciel wyeliminowania karaluchy i zachować żywności i śmieci w zamkniętych pojemnikach.

 • Zminimalizować kurz: Wybierz rolety i drewniane podłogi zamiast zasłon i dywanów. Zmienić filtr pieca często i używać jednego przeznaczonego dla alergików.

 • Zawierać swoje zwierzęta: Idealnie, nie należy trzymać zwierzaka z futra lub piór, jeśli masz alergię na zwierzątko. Jeśli jesteś przywiązany do swojego zwierzaka, utrzymać go z sypialni i poprosić kogoś innego kąpiel i regularnie szczotkować psa.

Naturalne leki, zioła i suplementy

Ogólnie bezpieczny i naturalny środek na ulgi alergii na środowisko jest solanka (słona woda) płukanie nosa lub sprayu. Rozwiązania te przepłukać alergenów z nosa i rozbić zatorów. Można je kupić w kasie lub stworzyć własną. Zwrócić się do lekarza w celu uzyskania instrukcji.

Istnieje wiele ziół, suplementów i inne preparaty, które można kupić bez recepty, które twierdzą, korzyści związane alergię. Oświadczenia reklamowe obejmują "wspiera zdrowy poziom histaminy" i "pomaga zarządzać sezonowe dolegliwości." Aby dowiedzieć się więcej, można sprawdzić Krajowe Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej dla wytycznych dotyczących bezpiecznego praktyka stosowania ziół i suplementów (źródło: NCCAM ).

Może być korzystne dla pewnych środków, lecz nie jest jeszcze wystarczająco dużo badań w celu udowodnienia skuteczności lub bezpieczeństwa wielu produktów. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed próbą żadnych ziołowych lub naturalnych środków alergii, ponieważ:

 • Zioła i suplementy nie mają tego samego badania, produkcję, jak i normy w zakresie etykietowania leków. Niektóre nieznakowane składników, takich jak steroidy, środki przeciwzapalne, środki uspokajające i mogą powodować reakcje toksyczne same lub razem z innymi lekami.

 • US Food and Drug Administration (FDA) wydała pewne wytyczne dotyczące znakowania suplementów ziołowych, ale nie gwarantuje, że produkty te są bezpieczne, skuteczne i naturalne.

 • Może być uczulony na zioła w produkcie, szczególnie jeśli masz alergii na pyłki.

Komplementarne i alternatywne metody leczenia

Niektóre uzupełniające i alternatywne terapie mogą pomóc lepiej kontrolować i radzić sobie z alergiami. Można łączyć te terapie z unikając swoje alergeny i inne zabiegi zalecił lekarz. Porozmawiaj z lekarzem na temat:

 • Yoga, praktyka umysł-ciało, które może zmniejszyć stres i niepokój. Joga obejmuje ćwiczenia, które pomogą Ci kontrolować swój oddech i może przyczynić się do poprawy kondycji i samopoczucia.

 • Akupunktura, która polega na wprowadzeniu igły w kluczowych punktach ciała. To może pomóc uwalnianiu endorfin mózgu. Są to hormony, które zwiększają poczucie dobrego samopoczucia i relaksu oddychanie.

 • Hipnoza, technika, która stawia się w sztucznie wywołanego snu, który opuszcza cię otwarty na sugestie. Hipnoza może pomóc poprawić samodyscypliny, aby lepiej śledzić swój plan leczenia.