Cambler

Masaż

Co to jest masaż?

Zdjęcie masażysty daje masaż tkanek głębokich

Tarcie obszary, które ranią jest naturalną reakcją człowieka. Nawet innych ssaków to zrobić. Masażu jest oparty na tej samej zasadzie tarcie i manipulowania mięśni.

Salon znajduje się pomocne zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Tarcie nie tylko łagodzi ból mięśni, ale także umysł.

Masowania mięśni i tkanki miękkie pobudza nerwy, zwiększa przepływ krwi i zmniejsza naprężenie na mięśnie. Przez wieki, opracowali wiele technik masażu w tym:

  • Masaż szwedzki - Ta technika masażu polega na wykorzystaniu długich, gładkich kresek, obrysy, które zagnieść i kompresji, głębokie koliste ruchy, drgania i stukanie.

  • Orientalny masaż - Ta technika jest bardzo delikatny i odpręża osobę.

  • Shiatsu - to japońska forma masażu jest faktycznie formą akupresury, wywierając presję na masowania niektórych kluczowych punktach ciała.

  • Masaż tajski - to technika masażu obejmuje również korzystanie z jogi i niektórych chińskich tradycyjnych metod medycyny.

Masaże są zazwyczaj podane w cichym pokoju, z kojącą muzyką w tle. Osoba zwykle kładzie się na specjalnym stole do masażu lub w specjalnym fotelu do masażu o nazwie siedzibą masażu. Masaż grupy składającej się z technik manualnych zarówno stałe oraz ruchome ciśnieniem.

W 39 stanach oraz w Dystrykcie Kolumbii masażu jest regulowana przez prawo z określonymi wytycznymi. Krajowa Rada Certyfikacja Masażu Leczniczego i nadwozia (NCBTMB) ma standardów konfiguracji praktyce, a także zarządza krajowy egzaminu certyfikacji. Jest on stosowany w 33 z tych państw i District of Columbia jako wymóg do praktyki.