Cambler

Jeśli dzieci wymaga leczenia

Dla dzieci z nadwagą, najbardziej skuteczne leczenie łączy zdrowych zmian w stylu życia - poprawa diety i ćwiczeń - z naciskiem na zmiany takich zachowań jak jedzenie podczas oglądania telewizji. Dzieci potrzebują także pomocy psychologicznej, aby poradzić sobie z brakiem poczucia własnej wartości i izolacji z jakimi borykają się z nadwagą dzieci.

Co z lekami lub operacji? Większość lekarzy uważa je za poważne Ostatni ośrodków młodzieży z nadwagą innych poważnych czynników ryzyka.

Jeśli martwisz się o masy ciała dziecka, porozmawiaj z lekarzem. W zależności od masy ciała dziecka i wiek, cel może być tylko do stabilizacji masy ciała dziecka, dzięki czemu, jak on dostaje wyższy, dziecko "wyrasta" bardziej odpowiedniego ciężaru. Lub, celem może być stopniowo tracić i trzymaj nadmiar kilogramów.

Co zrobić, jeśli lekarz sugeruje program leczenia? "Spójrz na program, który obejmuje zarówno dziecku, i ci," przypomina Ellen Rzym, MD, Ph.D., dyrektor HealthyLifestyles Programu Kliniki Cleveland. "Szczególnie w młodszych dzieci, że jesteś osobą, która kupuje i przygotowuje jedzenie."

Cleveland Clinic mówi programu kontroli wagi dziecka powinno również:

  • Zatrudniają różne służby zdrowia. Najlepsze programy mogą obejmować zarejestrowanych dietetyków, fizjologów ćwiczeń, pediatrów, lekarzy rodzinnych, psychiatrów i psychologów.

  • Oceny stanu zdrowia dziecka. Lekarz powinien przejrzeć dziecka masy ciała, wzrostu i zdrowia przed rekrutacją. Podczas rejestracji, służby zdrowia powinni monitorować dziecka waga, wzrost, wzrost i stan zdrowia.

  • Dopasować do wieku i możliwości dziecka. Programy dla 4-latków, różnią się od tych dla 12-latków. Kładą zróżnicowana odpowiedzialność na dziecko i rodziców.

  • Skupić się na zmiany zachowań.

  • Naucz dziecko, aby wybrać wiele żywności w odpowiednich porcjach.

  • Zachęcać codziennej aktywności i ograniczyć działalność siedzący tryb jak oglądanie telewizji.

  • M.in. program obsługi wzmocnienia nowych zachowań i radzenia sobie z problemami, które doprowadziły do ​​problemu wagi w pierwszej kolejności.