Cambler

Jak znaleźć odpowiedniego lekarza

Twoje relacje z lekarzem jest jednym z najważniejszych w życiu. Powinieneś być w stanie zaufać swoim lekarzem ze swoimi najbardziej prywatnych spraw zdrowia lub problemów i powinien czuć się pewny on lub ona jest Twoim sprzymierzeńcem.

Być może trzeba będzie wybrać nowego lekarza, jeśli twój obecny jeden zatrzymuje uczestniczące w planie ubezpieczenia zdrowotnego lub nie spełnia Twoich potrzeb.

Kroki podjąć

Poniższe sugestie mogą pomóc znaleźć nowego lekarza, który jest odpowiedni dla Ciebie:

  • Szukać lekarza, gdy jesteś zdrowy. W przypadku choroby lub bólu, nie mają czasu ani energii, aby dokładnie zebrać informacje na temat kwalifikacji i cech nowego lekarza.

  • Zbierać nazwiska z kilku źródeł. Zacząć od swojego pracodawcy lub przedstawiciela ubezpieczeń zdrowotnych dla listy lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w swoim planie. W większości przypadków Twoje out-of-pocket koszty będą mniejsze, jeśli zdecydujemy się uczestniczącym lekarza. Kontynuacja prosząc współpracowników, przyjaciół lub krewnych, jeśli polecam i odradzam każdy z lekarzy z listy.

  • Sprawdź referencje dla każdego lekarza. Zadzwoń do swojego lekarza lub lokalnej państwa osteopathic płytę, która zawiera podstawowe informacje na temat praktycznie każdego profesjonalnego licencjonowanego lekarza lub osteopatycznego w danym stanie. Wpis obejmuje szkoły medycznej lekarz uczestniczył i wszelkie szkolenia podyplomowego.

  • Umówić się na spotkanie. Zanim zdecydujesz się na lekarza, umówić się na spotkanie z jednym, który wygląda obiecująco. Spotkanie to pomoże Ci określić, czy jesteś dobrze z lekarza, personelu pomocniczego i urządzeń. Należy pamiętać, że, jako nowego pacjenta, może cię już dostać, aby zobaczyć się z lekarzem. Ubezpieczenie nie będzie płacić za wizyty u lekarza, który nie znajduje się na badanie lub na problem zdrowia, dlatego należy zaplanować wizytę z zamiarem ustanowienia opieki.

O co pytać

Podczas wizyty, zadać następujące pytania:

  • Jak mogę dotrzeć można w nagłych przypadkach?

  • Czy zawsze trzeba się umówić, czy ty lub pielęgniarka odpowiedzieć rutynowe pytania przez telefon?

  • , Który zapewnia opiekę dla swoich pacjentów w swoim braku?

  • Posiada certyfikat medyczny cię deska specjalność? Jeśli tak, to w jakim obszarze specjalność?

  • Na co masz szpitale przywileje? (Upewnij się, że szpital jest pokryte przez ubezpieczenie.)

Certyfikacja oznacza, że ​​deska jest bardzo dobrze wyszkoleni lekarze tej specjalności są w praktyce. Mieli pięć lub więcej lat szkolenia poza szkoły medycznej, praktykowane, że specjalne dla określonej liczby lat i zdaniu egzaminu. Pozostać certyfikat, lekarze muszą uczęszczać ramach kształcenia medycznego w całej ich karierze.

Oceń wizytę

Następnie ocenia swoją wizytę. Po wykonaniu powyższych czynności, należy zadać sobie pytanie: Czy ja traktowani uprzejmie przez lekarza i personelu biurowego? Zostały wszystkie moje pytania odpowiedział? Czy czuję się rzucili lub odwołany? Nie zgadzam się z polityką gabinecie lekarskim i filozofii wellness?

Jeśli nie jest spełniony, należy skontaktować się z ubezpieczycielem, aby sprawdzić, czy można odwiedzić innego lekarza bez płacenia pełnego kosztu wizyty.

Dać lekarzowi spróbować. Tak jak każdy lekarz ma inny styl, każdy pacjent ma inne potrzeby. Dlatego ważne jest, aby mieć okres próbny z potencjalnym lekarzem, aby upewnić się, że jesteś wygodne, mają wyraźne linie komunikacyjne, a otrzymasz doskonałą opiekę.

Jeśli nie jesteś zadowolony z lekarzem, wznowić wyszukiwanie.