Cambler

Najlepiej od wizyty u lekarza

Typowa biuro wizyta lekarza trwa od 15 do 30 minut., Który daje swojemu lekarzowi trochę czasu, aby porozmawiać o swoim problemie zdrowia, zbadania cię, postawić diagnozę, a następnie sugerować plan leczenia.

Aby uniknąć marnowania cennego czasu, być przygotowanym na każdą wizytę, za pomocą następujących wskaźników.

Przed powołaniem:

 • Zidentyfikować objawy lub przyczyny wizyty. Przed wizytą, opisz swoje objawy i umieścić je w porządku chronologicznym. Pisząc je może pomóc dać bardziej dokładny opis choroby. Bądź przygotowany, aby odpowiedzieć na następujące pytania: Jakie są objawy? Kiedy się zaczynają? Jak często zdarzają się? Które lekarstwa bierzesz kiedy rozpoczęła problem? Które leki bierzesz teraz?

 • Uzyskać odpowiednie dane medyczne jeśli zmienia świadczeniodawców lub zobaczyć się ze specjalistą. Skontaktować się z lekarzem wcześniej, aby dowiedzieć się jak dostać się kopie zapisów, laboratorium i raporty rentgenowskie wysyłane bezpośrednio do nowego biura.

 • Przygotuj listę przyjmowanych leków i UWAGA swój dawek. Uwaga wszelkie alergie lub złe reakcje, które miały na jakiekolwiek leki w przeszłości. Obejmują zarówno na receptę i bez recepty leki, a także zioła i suplementy. W celu zapewnienia dokładności, warto zabrać ze sobą aktualne recepty butelek z tobą.

 • Przejrzyj ubezpieczenie zdrowotne i wiem co to zapłaci i co koszty są Twoim obowiązkiem.

W powołaniu:

 • Dostać się do punktu. Wyjaśnić, dlaczego jesteś tam przez przekazywanie swoich obecnych objawów i problemów w logiczny sposób. Dotyczą wszelkich istotnych przeszłości historię medyczną i dostarczyć kopie raportów laboratoryjnych, radiologicznych i innych testów, jeśli masz je.

 • Nie zwrócić szczególną leki tylko dlatego, przyjaciel bierze lub dlatego, że widział go w telewizji. Niech twój opieka zdrowotna dostawca określają odpowiednie leki dla Ciebie.

 • Powiedz się z lekarzem, jeśli jesteś uczulony na jakieś leki.

 • Zadawać pytania. Twój lekarz powinien w pełni wyjaśnić problem i omówić wady i zalety proponowanych zabiegów lub badań w prostych słowach. Upewnij się, że rozumiesz swoją chorobę i swoje możliwości leczenia przed opuszczeniem biura. Nie bądź nieśmiała lub zakłopotany: Przechowywać zadawać pytania, dopóki nie zrozumiesz. Twoje zdrowie, a może nawet życie, może zależeć od zrozumienia tego, co się mówi.

Po powołaniu:

 • Rozkazów lekarzem jest. Jeśli okaże się, są zdezorientowani, co należy zrobić, gdy wracasz do domu, zadzwonić do biura lekarza i poprosić o wyjaśnienie.

 • Kiedy można odebrać recepty z apteki, poproś farmaceutę, aby przejrzeć je szczegółowo. Upewnij się, rozumiesz, dlaczego biorą narkotyków, kiedy należy go brać, ile wziąć, i jak to powinno być podjęte, tj. doustnie, z sokiem, z żywnością, itp.

 • Powiedz swoim lekarzem o wszelkich niepożądanych skutków ubocznych leków lub do swojej choroby, jeśli nie poprawi się lub gorzej.

 • Weź leki zgodnie z zaleceniami. Śledź dawek leków precyzyjnie. Biorąc bardziej leków może być niebezpieczne, biorąc mniej może opóźnić powrót do zdrowia.

Wreszcie, aby wszelkie zmiany stylu życia, Twój lekarz zaleca, takich jak rzucenie palenia, poprawę diety i regularne ćwiczenia. Może to poprawić odporność i zdolność organizmu do samoleczenia.