Cambler

Czy można się wyleczyć z raka szyjki macicy?

To normalne martwić się, gdy masz raka szyjki macicy. Może masz pytania, takie jak to: Jakie są szanse na wyleczenie? Jak długo będę żyć? Odpowiedzi na te pytania są nazywane swoje prognozy. Twoja prognoza jest prawdopodobny wynik swojego raka. Lekarz patrzy na niektóre z tych efektów podczas dokonywania rokowanie.

  • Twoja szansa na wyleczenie z raka

  • Twoja szansa posiadania raka wrócić

  • Twoja szansa na umierających z powodu raka

Aby dokonać prognozy, lekarz będzie korzystać z tych faktów.

  • Twoja własna sprawa. Lekarz wygląda szczegółowo typu, w etapie i cech raka. Uważany jest również ogólny stan zdrowia. Tak jest w twoim wieku i tego, czy masz już raka wcześniej.

  • Typowy wynik dla kobiet z rakiem szyjki macicy

Niektórzy ludzie są mniej przerażony, gdy dowiedzą się o ich prognozy. Niektórzy wykorzystują te informacje, aby pomóc im w podejmowaniu decyzji dotyczących testów lub metod leczenia. Dla innych, rokowanie jest mylące, straszny i zbyt bezosobowa, aby być użyteczne. Zwrócić się do lekarza, aby pomóc Ci zrozumieć, co statystyki myśli. Należy pamiętać, że nawet lekarz nie może powiedzieć dokładnie to, co ci się nie stanie. Pamiętaj, to jest twój wybór, jak wiele informacji, aby zaakceptować i jak sobie z tym poradzić.

To sprawia, że ​​jakiś sens planować, kiedy jesteś w obliczu poważnej choroby. Mimo to, nie pozwalają statystyki dyktować swoją przyszłość. Są kobiety, które przeżyły każdy etap raka szyjki macicy. Są kobiety, które przeżyły prognozy ich lekarza. Twoja prognoza daje perspektywę, ale to nie jest wyryte w kamieniu. Spróbuj skoncentrować swoje myśli kobiet, które przeżyły raka szyjki macicy. Możesz być jednym z nich.