Cambler

Arkusz badania cukrzycy

Poniżej znajduje się lista ważnych badań. Dostarczenia wymaganych informacji, w jaki sposób to robisz.

Badanie A1c

Mój ostatni test HbA1c był na ________. To badanie krwi środków kontroli cukru we krwi w ciągu ostatnich 60 do 90 dni. HbA1c powinny być badane dwa do czterech razy w roku, w zależności od tego, jak poziom glukozy we krwi jest zarządzany i czy miałeś ostatnio zmiany w swoim cukrzyca leki. Docelowy poziom HbA1c jest mniej niż 7 proc.

Ciśnienie krwi

Moje ciśnienie krwi jest _______. Zarówno Europejskie Stowarzyszenie Serce i Europejskiego Towarzystwa Diabetologicznego zalecane ciśnienie krwi mniejsze niż 130/80 mm Hg dla osób z cukrzycą. Czy ciśnienie krwi sprawdzane podczas każdej wizyty do swojego dostawcy.

Egzamin stóp

Jestem umówiony na egzamin stopę na ________. Skontroluj swoje stopy codziennie na objawy zaczerwienienie, uczucie ciepła, obrzęk lub modzele. Ponadto, należy mieć nogi kontrolowane przez operatora podczas każdej wizyty i mają pełne zmysłowej egzamin odbywa się co roku stopa.

Badanie wzroku

Mój następny rozszerzone badanie wzroku jest na ________. Ludzie, którzy mają cukrzycę powinny mieć poszerzenie badanie dna oka co roku. Pamiętaj, że jest to specjalny egzamin oka, które nie jest taka sama jak twoja wizja sprawdziła mając na okulary.

Profil lipidowy

Ja ostatnio miałem mój profil lipidowy na czczo ________. Badania profilu lipidowego powinno odbywać się co najmniej raz w roku, aby można było, a twój dostawca opracować plan, aby zmniejszyć ryzyko. Docelowego stężenia LDL cholesterolu celem jest 100 mg / dl lub mniej.

Białko w moczu

Moja nominacja dla mojego badania moczu białka / Microalbumin jest ________. Pomiar białka w moczu daje Tobie i Twojej informacji dostawcy o zdrowie nerek i naczyń krwionośnych. Powinieneś mieć roczny test moczu białka / mikroalbuminy jeśli masz cukrzycę typu 2 lub jeśli masz cukrzycę typu 1 od ponad pięciu lat.

Mimo że są to sugerowane wytyczne dla opieki, proszę skontaktować się z planu świadczeń na pokrycie.