Cambler

Medycyna chiropraktyka

Co to jest medycyna chiropraktyka?

Medycyna chiropraktyka jest oparty na relacji między wyrównanie kręgosłupa i funkcji organizmu i przekonania, że ​​ciało może leczyć się.

Z wykorzystaniem manualnej kręgosłupa, kręgarzy wierzą, że mogą poprawić stan zdrowia danej osoby bez operacji lub lekarstw. Są one, że większość chorób wynika z zablokowania wzdłuż wiązki nerwów w rdzeniu kręgowym. Te blokady są znalezione przez badania fizykalnego i prześwietlenia. Niektóre kręgarzy przepisać również ćwiczenia do zrobienia w domu.

Leczenie może obejmować leżąc na brzuchu na specjalnym stole, a kręgarz wykorzystuje swoje ręce i łokcie do wyrównać kręgosłupa.

Zabiegi chiropraktyczne okazały się być skuteczne w leczeniu pewnych ból dolnej części kręgosłupa i mięśni, objawy i innych bólów kości.

Chiropraktyka sięga czasów starożytnego Egiptu. Jednak dopiero w 1890 roku był nowoczesny chiropraktyka określone przez Europejską. Szkolenie chiropraktyka nie jest równoważne z kształceniem lekarzy medyczne otrzymać licencję. Lekarze Chiropraktyka mieli co najmniej trzy lata studiów z naciskiem na biologii lub nauk podstawowych, a następnie co najmniej czterech lat szkolenia w akredytowanym chiropraktyka uczelni.