Cambler

Bezpieczeństwa i zapobiegania szkody dla dzieci

Niezamierzone szkody, jest główną przyczyną śmierci wśród dzieci w wieku 14 i młodsi, według kampanii Narodowy SAFE KIDS. Choć śmiertelność spadła na przestrzeni lat (43 procent w latach 1987 i 2004), dzieci są narażone na szkody związane z niezamierzonym śmierci-i niepełnosprawności. Niestety, jedno na czworo dzieci każdego roku cierpi na urazy, które są na tyle poważne, by wymagać pomocy medycznej - to przekłada się na ponad 14 mln dzieci rocznie.

Większość niezamierzone urazy występują od maja do sierpnia, w godzinach wieczornych, kiedy dzieci są najbardziej narażone na bez nadzoru. Prawie połowa wszystkich niezamierzonych urazów wystąpić w lub wokół domu.

Jednakże niezamierzone urazy są do uniknięcia. Z odpowiednim wykształceniem, ulepszenia środowiska dla dzieci, wykonania niektórych przepisów oraz przepisów bezpieczeństwa i zaangażowania społecznego, wiele urazów można uniknąć. W rzeczywistości, do 90 procent niezamierzonych urazów można uniknąć.

Wymienione w katalogu poniżej znajdziesz kilka uwag w zakresie bezpieczeństwa i zapobiegania urazom, do których podajemy krótki opis.

Bezpieczeństwo domowego

Apteczka

Niedrożności dróg oddechowych

Zatrucie

Rower / skating / Skateboarding / bezpieczeństwo in-line skuter

Bezpieczeństwo zabawek

Bezpieczeństwo Sport

Bezpieczeństwa wody dla rodziców

Bezpieczeństwo broń palna dla rodziców

Bezpieczeństwa w pojazdach silnikowych